המזמין או רוכש פריטים דרך האתר מצהיר בזאת כי קרא את התקנון ומסכים לכל התנאים וההנחיות האמורים בו. בהתאם לשיקולינו, אנו עשויים לשנות מעת לעת את התקנון, וזאת ללא צורך בהודעה מוקדמת.

כתובת למשלוח ואספקת מוצרים

משלוחי הפריטים יסופקו תוך כ14 ימי עסקים אל הכתובת שרשם המזמין בטופס ההזמנה. התאריך הנחשב לביצוע ההזמנה, הוא היום שבו אישרה חברת האשראי שצוינה בטופס את העסקה.

לקוחות האתר יכולים לבחור בין אספקה באמצעות דואר רשום (5 עד 7 ימי עסקים ממועד ההזמנה), לבין אספקה באמצעות שליח (6 ימי עסקים לכל היותר). יש לציין כי זמני אספקת המוצרים עלולים לארוך יותר מהאמור לעיל, עקב נסיבות התלויות בחברות המשלוחים.

הנהלת האתר אינה אחראית לכל עיכוב, איחור או אי אספקה של הזמנות עקב אירועים שאינם בשליטתנו, או כתוצאה מ- “כוח עליון”, כולל תקלות בשירותי דואר אלקטרוני, תקלות במערכות טלפוניה ומחשוב, השבתות וכדומה.

מחירים ומבצעים

המחירים באתר נקובים בשקלים וכוללים מע”מ, אך לא כוללים את דמי המשלוח. המחיר מתייחס למועד השלמת ביצוע ההזמנה ומסירת פרטי האשראי. אנו רשאים לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים ועלויות המשלוחים ללא צורך בהתראה מוקדמת. כמו כן, אנו רשאים להציע הנחות, הטבות ומבצעים, וכן להחליף, לשנות ולהפסיק אותם בכל עת, בהתאם לשיקול דעתנו וללא צורך בהתראה מוקדמת.

תמונות באתר ומלאי מוצרים

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להציג את הפריטים שבאתר בתמונות מדויקות. יחד עם זאת, התמונות המובאות הן לצורך המחשה בלבד ואינן מחייבות את הנהלת Dagani Studio. כמו כן, איננו מחויבים לכך שכל פריט או דגם המוצג באתר יוחזק במלאי.

ביטול הזמנה, החלפת והחזרת פריטים

כאשר מתקבלת ההזמנה, על הלקוח לבצע בדיקה של הפריטים. במידה שהפריט פגום או שונה מהמפורסם באתר יש לפנות אל הנהלת האתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר. בהתאם לשיקולנו הבלעדי, באם נחליט שהפריט פגום נחליף אותו באחר או נבטל את הרכישה – לפי רצון הלקוח. יש לציין כי ביטול ההזמנה מותנה בהחזרת הפריט אלינו באריזתו המקורית, ללא כל נזק, פגם או קלקול, עם כל התוויות והתגיות המקוריות, וכאשר לא נעשה בו שימוש. במידה שלקוח מעוניין להחליף פריט כלשהו מסיבה שאינה פגם, יש לפנות אלינו ולקבל מידע על דרך ההחלפה. יש לציין כי ההחלפה מותנית באותם התנאים שתוארו לעיל, ובהתאם למלאי הקיים אצלנו.

במידה שאין ביכולתנו לספק פריט כלשהו או לעמוד בהתחייבויות אחרות שלנו הנובעות מתקנון זה, אנו רשאים לבטל את ההזמנה בהתאם לשיקולינו הבלעדיים. במקרה זה, יוחזר הכסף ללקוח תוך 14 יום לאחר שתישלח אליו הודעת הביטול. הלקוח מצידו מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה בנושא זה.

קניין רוחני

כל זכות קניין רוחני הנוגעת לאתר היא רכוש  Dagani Studioבלבד, וחלה על כל מרכיביו, היבטיו והפריטים המוצגים בו. מהאתר אין לשכפל, להעתיק, למכור, להפיץ או לתרגם מידע, וכן אין לעשות שימוש מסחרי ברשימות הפריטים, בנתונים, בעיצוב של פריט או דגם, ובכל פרט אחר – ללא רשותנו המפורשת. השם Dagani Studio ושמות של סימני מסחר ומותגי מוצרים באתר הם רכוש חברתנו, ואין להשתמש בהם מבלי לקבל מאיתנו הסכמה מפורשת מראש.

אחריות

על גבי הפריטים שמגיעים אל הלקוח בהזמנה, יופיעו הוראות טיפול ופרטים של היבואן ו/או היצרן. במידה שאינן מופיעות הנחיות אפשר לפנות אלינו כדי לקבל את המידע הרלוונטי. Dagani Studio אינה אחראית לשימוש שעושה לקוח בפריט שלא על פי הוראות היצרן, כולל הנחיות הרשומות על התווית הצמודה לבגד, לרבות כביסה וכל שימוש אחר.

צבירת לקוחות

*בעת רכישת פריט לבוש מהקולקציה החדשה של Dagani Studio תינתן צבירה של 10% מערך הקנייה – התשלום הסופי. (במידה ונעשה שימוש בצבירה קודמת, הנחת יומולדת, מבצעים לא תנתן צבירה עבור פריטים אלה). במידה והקנייה משלבת פריטים מהקולקציה החדשה ופריטים בהנחה, הצבירה תינתן עבור פרטי הקולקציה החדשה ללא הנחה בלבד.

*צבירה תינתן עבור פריטי הקולקציה המיוצרים ע”י Dagani Studio בלבד ולא כוללים פריטי ייבוא, פריטי מעצבים וכו’.

*במידה ונעשת הזמנה עבור פריט במידה לפי דרישות מיוחדת של הלקוחה (התאמות מיוחדות) פריט זה איננו נכלל תחת הגדרת ” פריט צבירה”

*שובר צבירה ניתן להשתמש על כל פריטי Dagani Studio (קולקציה חדשה ועונות קודמות)

*אין כפל מבצעים (הנחת יומולדת, צבירה, מבצעים)

הנחת יומולדת ללקוחות VIP

ניתן לממש את הנחת היום הולדת על קנייה אחת בודדת בחודש היום הולדת.

ההנחה חלה על פריטי הלבוש של Dagani Studio בלבד.

אין כפל מבצעים (פריטי sale, צבירה, מבצעים)

לא תחול צבירה עבור פריטים שנקנו בהנחת יומולדת.

תיקונים

כחלק מהשירות ינתנו תיקונים סטנדרטים ללא עלות נוספת, תיקונים מיוחדים יעשו בתאום למתפרה ויתומחרו ע”י התדמיתנית. כמו כן התשלום יעשה ישירות למתפרה.

הזמנות מיוחדות שנעשו עפ”י הזמנת הלקוחה, לא ניתנים להחזרה/החלפה ובתשלום מראש

  • אין מוצרים בעגלה.
לשיחה בואטסאפ
ברוכה הבאה... לשיחה אישית עם דגני,👇לחצי
היי יקירה👋🏻 זו דגני! 👸🏼
איך אוכל לעזור לך?